|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | SW-320YT |
| Moq: | 1PC |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 30000PCS |
| Toepasselijke PCB-grootte | L × W: 50 × 50 ≈ 320 × 250 mm |
| Toepasselijke PCB-dikte | Substraat: 0,8 ∼3 mm / pinlengte: <3 mm |
| Hoogte van de elementen | Substraattop < 100 mm / Substraatbodem < 50 mm |
| Substraatvoorwaarden | Verwerkingsrand ≥ 3 mm, gewicht < 5 kg, buiging < 0,5 mm |
| Zinnetooven | Materiaal van titaniumlegering, capaciteit 15 kg, vermogen 1,8 kW |
| Verwarmingsvermogen | Infraroodvoorverwarming 1 kW |
| Totaal vermogen | AC 220V 3,5 kW |
| N2-vereisten | 990,999% zuiverheid, 0,5 MPa druk, verbruik 1,2 m3/h |
| Fluxspray spuitstuk | 0.5 mm nauwkeurige vloeistof spuitstuk (invoer uit Japan) |
| Stroomcapaciteit | 2 liter |
| Luchtbron | 0.5-0.7Mpa |
| Inwendige diameter van het sproeipijp | φ 3mm φ 20mm (aanpasbaar) |
| Hoogte van de golfkrans | Automatische uitlijning/hoogte meting |
| Stelselcontrole | PC+PLC (Windows+Siemens) |
| Programmsoftware | Ondersteuning van online of offline beeldprogrammering |
| Videobewaking | Videobewaking in realtime voor soldeffecten |
| Stroomvoorziening | Eenfasige 220V±10%, startvermogen: 3,5 kW |
| Gewicht | 120 kg (inclusief 15 kg soldeerblik) |
| Externe afmetingen | 750×950×1350 mm (met monitor) 1000×980×1580 mm (met bovenkant) |
| Toepasselijke PCB-grootte | L × W: 50 × 50 ≈ 450 × 400 mm |
| Toepasselijke PCB-dikte | Substraat: 0,8 ∼3 mm / pinlengte: <3 mm |
| Hoogte van de elementen | Substraattop < 100 mm / Substraatbodem < 50 mm |
| Substraatvoorwaarden | Verwerkingsrand ≥ 3 mm, gewicht < 5 kg, buiging < 0,5 mm |
| Zinnetooven | Materiaal van titaniumlegering, capaciteit 15 kg, vermogen 1,8 kW |
| Verwarmingsvermogen | Infraroodvoorverwarming 1 kW |
| Totaal vermogen | AC 220V 3,5 kW |
| N2-vereisten | 990,999% zuiverheid, 0,5 MPa druk, verbruik 1,2 m3/h |
| Fluxspray spuitstuk | 0.5 mm nauwkeurige vloeistof spuitstuk (invoer uit Japan) |
| Stroomcapaciteit | 2 liter |
| Luchtbron | 0.5-0.7Mpa |
| Inwendige diameter van het sproeipijp | φ 3mm φ 20mm (aanpasbaar) |
| Hoogte van de golfkrans | Automatische uitlijning/automatische hoogtemeting |
| Stelselcontrole | PC+PLC (Windows+Siemens) |
| Programmsoftware | Ondersteuning van programmering voor het tekenen van lijnen in afbeeldingen |
| Videobewaking | Videobewaking in realtime voor soldeffecten |
| Stroomvoorziening | Eenfasige 220V±10%, startvermogen: 3,5 kW |
| Gewicht | 150 kg (inclusief 15 kg soldeerblik) |
| Externe afmetingen | 880×1280×1350 mm (met monitor) 1270 × 1280 × 1580 mm (exclusief drie-kleurige lichten) |