| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-203 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/t |
| Toeleveringsvermogen: | 500 PC/Month |
| Voeding | Eenfasige AC220V 50-60HZ |
| Gewicht | 60KG |
| Machine Afmetingen | 770mm (L) × 370mm (B) × 420mm (H) |
| Snijsnelheid | 300mm/s |
| Maximale Meswiel Slag | 350mm |
| Meswiel Fijnafstelling | 0-3mm |
| Onderste Mes Afstelling | 0-2mm |
| Maximale PC Board Snijbreedte | 150mm |
| Maximale PC Board Snijlengte | 350mm |
| PC Board Dikte Bereik | 0.6-3.2mm |
| V-Groef Dikte Bereik | 0.25-2.0mm |