|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-DH800 |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 Instellen |
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Model | HS-DH800 |
| Inlaatspanning | AC110V / 220V, 50/60Hz |
| Maximale kracht | 300 W |
| Bewegingssnelheid | 300 mm/sec (aanpasbaar tot 800 mm/sec) |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Werkbelasting/vast materiaal | 5 kg / 3 kg |
| Temperatuur van voorverhitting | 50°C tot 500°C |
| Rijmethode | Tijdband |
| Motor | Stepmotor, 2-fase, 3A |
| Communicatiehaven | RS232 |
| Diameter van de soldeerdraad | 0.3 ∙ 1,5 mm |
| Bewaarplaats | Ondersteuning van flashopslag |
| Machina dimensie | 1016 * 685 * 800 mm |
| Nettogewicht | 65 kg |