| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-RC390/HS-RC390L |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 50PC/maand |
De NG PCB Afkeerband is een hoogprecisie SMT-lijn automatiseringsoplossing ontworpen om efficiënt defecte printplaten tijdens de productie te verwerken. Het ondersteunt meerdere bedrijfsmodi, waaronder afkeuren, inspecteren en omzeilen, wat zorgt voor een soepel en betrouwbaar beheer van niet-conforme borden. Met een modulair en robuust ontwerp verbetert deze transportband de stabiliteit van de productielijn en integreert naadloos met SMEMA-compatibele SMT-systemen.
Deze afkeertransportband is ideaal voor printplaatassemblagelijnen, elektronicafabricage en SMT-productiefaciliteiten die nauwkeurige hantering van defecte borden vereisen met behoud van de algehele lijnefficiëntie.
| Functie | Deze unit wordt gebruikt om goede en NG-printplaten automatisch te scheiden, terwijl visuele inspectie van NG-printplaten mogelijk is zonder enige onderbreking van de doorstroming van goede printplaten. Het kan werken met elke tester zoals AOI, SPI. |
| Transporthoogte | 910±20mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L (optioneel) |
| Transport Snelheid | 0.5~20 m/min of specificeren |
| Voeding | AC100-230V, 50/60Hz, enkelfasig |
| Stroomverbruik | 100VA max |
| Luchtdruk | 4-6bar |
| Luchtverbruik | Max 10L/min |
| Communicatie | SMEMA |
| Model | HS-RC390 | HS-RC390L |
|---|---|---|
| Beschikbare PCB-breedte | 50~390mm | 50~390mm |
| Machine rail lengte | 600mm | 1000mm |
| Machine afmeting | 700*690*930mm | 1100*690*930mm |
| Gewicht | 70kg | 90kg |
De NG PCB Afkeerband is geschikt voor een verscheidenheid aan elektronica-productieomgevingen: