| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-203 |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100pc/month |
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Model | HS-203 |
| Voeding | AC220V Eenfasig, 50-60Hz |
| Machinegewicht | 60 KG |
| Afmetingen Machine | 770 × 370 × 420 mm |
| Snijlengte | 300 mm |
| Maximale Slag Meswiel | 350 mm |
| Fijnafstelling Meswiel | 0-3 mm |
| Afstelling Onderste Mes | 0-2 mm |
| Breedte Achterste Baffle | 150 mm |
| Maximale PCB Breedte | 150 mm |
| Maximale Snijlengte | 350 mm |
| PCB Diktebereik | 0.6 - 3.2 mm |
| V-groef Dikte | 0.25 - 2.0 mm |