| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-CU250/HS-CU330/HS-CU390/HS-CU460 |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks/maand |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Productnaam | 90 graden PCB-magazine-ontladen |
| Transporthoogte | 910 ± 30 mm |
| Vervoersrichting | Links → Rechts of rechts → Links |
| Operatiekant | Frontoperatie |
| Stroomvoorziening | 220V / 50-60Hz ±10% |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| PCB-dikte | Min 0,4 mm |
| Capaciteit van het magazijn | Boven: 1 / beneden: 2 |
| Versnellingssnelheid | 0.5-20 m/min (instelbaar) |
| Interface | SMEMA |
| Model | PCB-grootteklasse | Machina Grootte (mm) | Maatschappelijke organisatie | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| HS-CU250 | 50 × 50 - 350 × 250 mm | 1100 × 1200 × 1200 | 355 × 320 × 563 | 140 kg |
| HS-CU330 | 50 × 50 - 455 × 330 mm | 1310 × 1360 × 1200 | 460 × 400 × 563 | 200 kg |
| HS-CU390 | 50 × 50 - 530 × 390 mm | 1430×1480×1200 | 535×460×570 | 260 kg |
| HS-CU460 | 50 × 50 - 530 × 460 mm | 1430 × 1620 × 1200 | 535 × 530 × 570 | 300 kg |