| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-500H |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 Instellen |
| Model | HS-500H |
|---|---|
| Toepasselijke PCB-grootte | L × B: 50 × 50 ~ 500 × 450 mm |
| Transportbandhoogte | 900 mm ± 50 mm |
| Transportsysteem | XYZ servo-controle, positioneringsnauwkeurigheid ±0,02 mm |
| Toepasselijke PCB-dikte | 0,8 ~ 3 mm; Doorbuiging ≤ 3 mm |
| Componenthoogte | Bovenzijde ≤ 100 mm; Onderzijde ≤ 50 mm |
| Soldeerpot | Mechanische soldeerpot, 12 kg capaciteit, 2 kW voorverwarmingsvermogen |
| Bovenverwarming | Infraroodverwarming: 2,5 kW |
| Totaal Vermogen | AC 220V, 5,5 kW |
| Stikstofvereiste | Zuiverheid: 99,999%, Druk: 0,5 MPa, Debiet: 1,2 ~ 1,8 m³/u |
| Flux Spuitmond | Standaard 0,5 mm precisie atomiserende spuitkop (optioneel 130 μm micro-spray) |
| Flux Capaciteit | 2 L (automatisch flux toevoersysteem) |
| Besturingssysteem | PC + PLC (Windows + Mitsubishi) |
| Machine Afmetingen | L × B × H: 1650 × 1350 × 1450 mm |
| Gewicht | 650 kg (inclusief 12 kg soldeer) |