| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-320 |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 Instellen |
| Specificatie Item | HS-320 |
|---|---|
| Toepasselijke PCB Board Grootte (L*B) | 50×50 ~ 320×250 mm |
| Toepasselijke PCB Dikte | Board dikte: 0.8~3mm / Pin lengte: binnen 3mm |
| Component Hoogte | Boven board: onder 100mm / Onder board: onder 50mm |
| PCB Vorm & Condities | 1. PCB handgreep rand: ≥3mm 2. Gewicht van componenten: onder 3KG 3. Board kromming: onder 0.5mm |
| Soldeer Pot Materiaal / Capaciteit | Roestvrij staal / 10KG |
| Soldeer Pot Vermogen | 3×500W / 1.5KW |
| N2 Vereisten | Zuiverheid: 99.999% Druk / Verbruik: 0.5MPa / 20-30 L/min / 1.2-1.5 m³/H |
| Flux Mondstuk | Precisie vloeistof mondstuk |
| Flux Capaciteit | 2L (Handmatige vulling) |
| Luchttoevoer | 0.5-0.7 Mpa |
| Mondstuk Binnendiameter | Φ3mm ~ Φ20mm (aanpasbaar) |
| Golfhoogte | Automatische aanpassing / hoogte meting |
| Systeem Controle | PC + PLC (Windows + Inovance) |
| Programmeer Software | Ondersteunt beeldtekening voor programmering (snel en handig) |
| Voeding / Vermogen | Enkele fase 220V ±10% Opstartvermogen: 2KW |
| Gewicht | 70KG (inclusief 10KG soldeer) |
| Totale Afmetingen (L*B*H) | 730 × 800 × 840 mm |