| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-LD250 |
| Moq: | 1 ST |
| Prijs: | Negotation |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 Instellen |
OnzeBijgevoegde laadmachineOok bekend alsBijgevoegde PCB-laderofAutomatische afgesloten laadmachine, is een gespecialiseerde geautomatiseerde PCB-behandelingsoplossing die is ontworpen voor SMT-productielijnen die een hoge zuiverheid en veiligheid vereisen.het heeft een volledig gesloten schild, die effectief kan voorkomen dat stof, puin en externe voorwerpen de apparatuur binnendringen, waardoor PCB-verontreiniging en schade aan onderdelen veroorzaakt door externe interferentie worden voorkomen.Als "uitgangspunt" van de SMT geautomatiseerde productielijn, werkt nauw samen metPCB Magazine Unloader(aan het eind van de lijn geïnstalleerd) om de volledige automatische circulatie van PCB's van voeding tot lossen te realiseren, waardoor de productie-efficiëntie en de kwaliteitsgraad van het product aanzienlijk worden verbeterd.
| Naam van het product | PCB-laadmachine |
| Transporthoogte | 910±30 mm |
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Tijd voor het vervangen van het magazijn | Ongeveer 30 seconden. |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Operatie | Frontoperatie |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde ((of specificeren) |
| Stroomvoorziening | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| PCB-dikte | Min 0,4 mm |
| Magazin qty | Boven: 1 pc, beneden: 2 pc |
| Selectie van de toonhoogte | 1-4 ((10 mm afstand) |
| Versnelling van het transportband | 0.5-20M/min of op maat |
| Signaal | SMEMA |
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390 mm | 50*50~530*460 mm |
| Maatwerkgrootte | 1400*800*1200 mm | 1650*880*1200 mm | 1800*940*1200 mm | 1800*1010*1200 mm |
| Maatwerkgrootte | 355*320*563 mm | 460*400*563 mm | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Gewicht | 140 kg | 180 kg | 220 kg | 260 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()