|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-NK250/HS-NK330/HS-NK390/HS-NK460 |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 Instellen |
| Functie | Verzamel NG/OK-borden apart door signaal te ontvangen |
|---|---|
| Transporthoogte | 910±30mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Bordverzamel tijd | Ongeveer 6 seconden per PCB |
| Magazijnwisseltijd | Ongeveer 30 seconden |
| Vaste zijde van de baan | Voorkant |
| Bedieningszijde | Voorkant |
| Transportband | ESD |
| PCB-dikte | Min 0,6 mm |
| Pitch selectie | 1-4 (10 mm pitch) |
| Voeding | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Vermogen | 0,05 kW |
| Luchtdruk | 4-6 Bar |
| Luchtverbruik | Max 15 l/min |
| Aantal magazijnen | Boven: 1 magazijn, Onder: 2 magazijnen |
| Signaal | SMEMA |
| Model | HS-NK250 | HS-NK330 | HS-NK390 | HS-NK460 |
|---|---|---|---|---|
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| PCB-dikte | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm |
| Magazijnmaat | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Machineafmetingen | 1950*1600*1200mm | 2300*1760*1200mm | 2500*1880*1200mm | 2500*2160*1200mm |
| Gewicht | 220kg | 280kg | 340kg | 380kg |