|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-NK250 |
| Moq: | 1 ST |
| Prijs: | Negotation |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 Instellen |
Maximaliseer uw productie-efficiëntie met onze hoogwaardige NG/OK PCB-losser, speciaal ontworpen voor moderne SMT-assemblagelijnen. Dit geautomatiseerde boardseparatiesysteem is ontworpen om printplaten te sorteren en te lossen op basis van inspectieresultaten (Goed/Slecht) van AOI- of SPI-machines. Met nauwkeurige PLC-besturing en naleving van de SMEMA-standaard, zorgt deze dubbele magazijnlosser voor naadloze materiaalafhandeling, voorkomt het verwisselen van gekwalificeerde en defecte boards, en vermindert het handmatige arbeid aanzienlijk.
| Functie | Verzamel de NG/OK boards apart door het signaal te ontvangen. |
| Transporthoogte | 910±30mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Board verzameltijd | Elk ca. 6 seconden |
| Magazijnwisseltijd | Ca. 30 seconden |
| Vaste zijde van de rail | Voorkant |
| Bedieningszijde | Voorkant |
| Transportband | ESD |
| PCB-dikte | Min. 0,6 mm |
| Pitch selectie | 1-4 (10 mm pitch) |
| Voeding | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Vermogen | 0,05 kW |
| Luchtdruk | 4-6 Bar |
| Luchtverbruik | Max. 15L/min |
| Aantal magazijnen | Boven: 1 magazijn, Onderkant: 2 magazijnen |
| Signaal | SMEMA |
| Opties | 1, Touchscreen bedieningsmodus. 2, Automatische breedteverstelling. 3, Magazijnhoeveelheid naar wens van de klant. |
| Model | HS-NK250 | HS-NK330 | HS-NK390 | HS-NK460 |
|---|---|---|---|---|
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| PCB-dikte | Min. 0,6 mm | Min. 0,6 mm | Min. 0,6 mm | Min. 0,6 mm |
| Magazijnmaat | 355*320*563mm | 460*400*563 | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Machineafmetingen | 1950*1600*1200mm | 2300*1760*1200mm | 2500*1880*1200mm | 2500*2160*1200mm |
| Gewicht | 220kg | 280kg | 340kg | 380kg |
Onze SMT Line PCB NG OK Unloader wordt veel gebruikt in diverse SMT-productielijnen, met name geschikt voor fabrieken die behoefte hebben aan zeer efficiënte en nauwkeurige PCB-sortering, waaronder, maar niet beperkt tot:
Neem vandaag nog contact met ons op voor een concurrerende offerte en een gedetailleerd specificatieblad. Onze NG/OK PCB-losser is de perfecte oplossing om uw SMT-lijnautomatisering te upgraden en de productieopbrengst te verbeteren. Snelle verzending beschikbaar naar Europa, Amerika en Zuidoost-Azië!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()