| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-C600/HS-C1000/HS-C1500 |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks/maand |
| Functie | Beschrijving |
|---|---|
| Transporthoogte | 910±30mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Bediening | Voorbediening |
| Vaste zijde van de baan | Voorkant, of op maat |
| PCB-breedte | 50*50~530*460mm |
| Opties voor conveyorbredte | 0,5m/0,6m/1,0m/1,5m of maatwerk |
| Methode voor snelheidsaanpassing | Draaiknop |
| Breedteverstelling | Handslinger (optionele automatische aanpassing) |
| Voeding | AC110/220V, 50/60Hz, ±10% |
| Opties | Verlichting, Ventilator, Inspectiefunctie, Afdekking, Automatische breedteverstelling, dubbele rail, etc. |
| Signaal | SMEMA |
| Model | HS-C600 | HS-C1000 | HS-C1500 |
|---|---|---|---|
| PCB-breedte | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm |
| Machineafmetingen | 730*600*940mm | 1130*600*940mm | 1630*600*940mm |
| Gewicht | 60kg | 80kg | 100kg |