| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-IT350 |
| Moq: | 1 ST |
| Prijs: | Negotation |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 Instellen |
Vleegvoetige precieze rotatie pcb-omvormer flipper stabiele smt pcb-draaimachine smema compatibele standaardinterface
Optimaliseer uw productie met onzeSMEMA-compatibele PCB-omvormer flipperDeze machine is ontworpen voor hogesnelheids SMT-assemblagelijnen en pcb-productiefaciliteiten en biedt een naadloze oplossing voor het veranderen van de oriëntatie van pcb's tijdens de productie.
Of u nu een plaat wilt omdraaien voor dubbelzijdige verwerking of omdraaien voor specifieke assemblagevereisten, onzePCB-flipper-omvormerHet is ontworpen om aan internationale normen te voldoen en is de ideale keuze voor fabrikanten van elektronica in Europa, de VS,en Zuidoost-Azië die hun materiaalverwerking willen automatiseren.
| Functie | Deze eenheid wordt gebruikt voor het omkeren van PCB's (180 graden) voor dubbelzijdig proces |
|---|---|
| Transporthoogte | 910±20 mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Cyclustijd | Ongeveer 5 seconden. |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde |
| Stroomvoorziening | AC100-230V,50/60Hz,enkelfase |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| Luchtverbruik | Maximaal 10 L/min |
| PCB-dikte | Min 0,6 mm |
| Signaal | SMEMA |
| Model | HS-IT350 | HS-IT500 |
|---|---|---|
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~450*350 mm | 50*50~450*500 mm |
| Afmetingen van de machine | 570*945*1270 mm | 570*1095*1270 mm |
| Gewicht | 130 kg | 150 kg |
![]()
Onze PCB Flipper Inverter wordt veel gebruikt in verschillende elektronica productie scenario's die dubbelzijdige PCB verwerking vereisen, perfect aan te passen aan de productie behoeften van Europese,Amerikaanse en Zuidoost Aziatische markten:
![]()
![]()
![]()