| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-C600 |
| Moq: | 1 ST |
| Prijs: | Negotation |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 Instellen |
Industriële Roestvrijstalen ESD Platte Bandtransporteur voor PCB Handling SMEMA Inline Transfersysteem met Variabele Snelheidsregeling en Antistatische Band voor SMT Assemblage
Productoverzicht
De SMT Link Transporteur is een essentieel randapparaat dat is ontworpen om de kloof te overbruggen tussen verschillende machines in een productielijn voor Surface Mount Technology (SMT). Dit PCB-verbindende apparaat is ontworpen voor naadloze integratie en zorgt voor een continue, soepele doorstroming van printplaten tussen printers, pick-and-place machines, reflow ovens en AOI-inspectiesystemen. Volledig compatibel met SMEMA-normen, dient het als een cruciale buffer- en transferoplossing, minimaliseert het stilstand en voorkomt het vastlopen van PCB's. Of het nu gaat om high-mix elektronicafabricage in Europa of high-volume assemblagelijnen in Zuidoost-Azië, deze transporteurverbinding levert de betrouwbaarheid en precisie die nodig is voor moderne geautomatiseerde productie.
Kenmerken
Technische details
| Functie | Gebruikt voor het verbinden van de upstream en downstream machines tussen de SMT-productielijn |
|---|---|
| Transporthoogte | 910±30mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Bediening | Voorbediening |
| Vaste zijde van de baan | Voorkant, of op maat |
| PCB-breedte | 50*50~530*460mm |
| Opties voor transportbandlengte | 0.5m/0.6m/1.0m/1.5m of maatwerk |
| Methode voor snelheidsaanpassing | Knop |
| Breedteverstelling | Handmatige zwengel (optionele automatische aanpassing) |
| Voeding | AC110/220V,50/60Hz,±10% |
| Opties | Lamp, Ventilator, Inspectiefunctie, Afdekking, Automatische breedteverstelling, dubbele rail, etc. |
| Signaal | SMEMA |
Specificatie
| Model | HS-C600 | HS-C1000 | HS-C1500 |
|---|---|---|---|
| PCB-breedte | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm |
| Machineafmetingen | 730*600*940mm | 1130*600*940mm | 1630*600*940mm |
| Gewicht | 60kg | 80kg | 100kg |
Toepassingen
Waarom kiezen voor deze SMT Link Transporteur
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()