|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-NK250 |
| Moq: | 1 ST |
| Prijs: | Negotation |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 Instellen |
De NG OK PCB Unloader is een professionele automatische manipulatieapparatuur die is ontworpen voor SMT (Surface Mount Technology) productielijnen, die veel wordt gebruikt in Europese, Amerikaanse,en Zuidoost-Aziatische industrieën voor de vervaardiging van elektronicaAls kern SMT-perifereermachine integreert het automatische sortering, snel lossen en kwaliteitssegregatiefuncties.naadloos verbinden met AOI (Automatic Optical Inspection) en SPI (Solder Paste Inspection) machines om een intelligente sortering van OK (gekwalificeerde) en NG (defecte) PCB's te realiserenHet vervangt de handmatige bediening effectief, verbetert de productie-efficiëntie, vermindert PCB-schade en zorgt voor strikte kwaliteitscontrole voor massaproductie.
| Functie | Verzamel de NG/OK-platen apart door het signaal te ontvangen. |
| Transporthoogte | 910±30 mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Tijd van de raad van bestuur | Elke 6 seconden |
| Verandering van het tijdschrift na verloop van tijd | Ongeveer 30 seconden. |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde |
| Operatiekant | Voorzijde |
| Vervoerband | ESD |
| PCB-dikte | Min 0,6 mm |
| Selectie van de toonhoogte | 1-4 ((10 mm afstand) |
| Stroomvoorziening | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Kracht | 00,05 kW |
| Luchtdruk | 4-6 Bar |
| Luchtverbruik | Maximaal 15 L/min |
| Aantal tijdschriften | Boven: 1 tijdschrift, onderkant: 2 tijdschriften |
| Signaal | SMEMA |
| Opties | 1, touchscreen besturingsmodus. 2Automatische breedte-instelling. 3, Magazinen hoeveelheid tot aan de klant vereiste. |
| Model | HS-NK250 | HS-NK330 | HS-NK390 | HS-NK460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390 mm | 50*50~530*460 mm |
| PCB-dikte | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm |
| Maatwerkgrootte | 355*320*563 mm | 460*400*563 | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Afmetingen van de machine | 1950*1600*1200 mm | 2300*1760*1200 mm | 2500*1880*1200 mm | 2500*2160*1200 mm |
| Gewicht | 220 kg | 280 kg | 340 kg | 380 kg |
![]()
![]()
![]()
Deze intelligente sorteermachine is de perfecte afwerking voor verschillende elektronica assemblagelijnen:
Klaar om uw PCB-sorting te automatiseren?
Stop met het verspillen van tijd aan handmatige sortering.Gratis citaatEn een live video demonstratie van onze NG/OK PCB Unloader in actie!
![]()
![]()
![]()