| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-D441 |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
Teach Pendant Stappenmotor Epoxy Lijm Smt Dispenser met Vacuüm Apparaat
Specificatie
| Model | HS-D441 |
| Voeding | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Lijm Mengverhouding | 1:1-10:1/Aanpasbaar |
| Dispenseersnelheid | 10-150g/5s (gebaseerd op 1:1 lijmverhouding) |
| Dispenseerprecisie | Lijmhoeveelheid ±1%, Lijmverhouding ±1% |
| X/Y/Z Werkbereik | 400*400*100mm (Z-as kan worden gedraaid) |
| XYZ Snelheid | Max 300mm/s |
| Aandrijfsysteem | Stappenmotor + Tandriem |
| Herhaalbaarheid | ±0.02mm |
| Patroon | Lijnen, Cirkels, Bogen, Continue Paden, 3D Lineaire Interpolatie |
| Vergietprecisie | Hoeveelheid ±1%, Verhouding: ±1% |
| Programmering | Teach Pendant |
| Besturing | PLC |
| Lekvrije Functie | Ventiel met Vacuüm Apparaat |
| Document Ondersteuning | CAD, CorelDRAW |
| Gewicht | 40kg |
| Afmetingen (L*B*H) |
616*685*645mm
|