| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-D331 |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
| Model | HS-D331 |
| Stroomvoorziening | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Kleefstofmengverhouding | 11-10:1/Aangepast |
| Verspreidingssnelheid | 10-150g/5s ((gebaseerd op een lijmverhouding van 1: 1) |
| Precieze afgifte | Lijmhoeveelheid ± 1%, Lijmhoeveelheid ± 1% |
| Werkbereik X/Y/Z | 500*300*300*100mm ((Z-as kan worden gedraaid) |
| XYZ snelheid | Maximaal 300 mm/s (op bestelling gemaakt 800 mm/s) |
| Aandrijfsysteem | Stapmotor + timinggordel |
| Herhaalbaarheid | ±0,02 mm |
| Patroon | Lijnen, cirkels, bogen, continue paden, 3D lineaire interpolatie |
| Precisie van de potten | Hoeveelheid ± 1%, verhouding: ± 1% |
| Programmeren | Onderwijs hanger |
| Controle | PLC's |
| Leekbestendige functie | Valve met vacuümapparaat |
| Bestand Momery | De handheld box heeft 256 MB RAM, en de offline kaart heeft 32 MB RAM. |
| Documentondersteuning | CAD, CorelDRAW |
| Gewicht | 35 kg |
| Afmeting ((L*W*H) | 516*585*645 mm |