| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-D331AB |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
AB Lijm Mengen Enkele Platform Armatuur Nodig Lijm Doseermachine
Specificatie
| ITEM | SPEC |
| Lijm Mengverhouding | 1:1-10:1/Aanpasbaar |
| Doseersnelheid | 10-150g/5s (gebaseerd op 1:1 lijmverhouding) |
| Doseerprecisie | Lijmhoeveelheid ±1%, Lijmverhouding ±1% |
| X/Y/Z Werkbereik | 300*300*100mm (Z-as kan worden gedraaid) |
| XYZ Snelheid | Max 300mm/s |
| Aandrijfsysteem | Stappenmotor + Tandriem |
| Herhaalbaarheid | ±0.02mm |
| Patroon | Lijnen, Cirkels, Bogen, Continue Paden, 3D Lineaire Interpolatie |
| Vergietprecisie | Hoeveelheid ±1%, Verhouding: ±1% |
| Bedieningsmethode | Automatisch |
| Programmering | Teach Pendant |
| Besturing | Printplaat |
| Lekvrije Functie | Ventiel met Vacuüm Apparaat |
| Gewicht | 65kg |
| Afmeting(L*B*H) | 716*585*645mm |
| Voeding | 220V 50-60Hz 350W |