| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-BD4 |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
| Model | HS-BD4 |
|---|---|
| MCU | Industriële PLC's |
| Programmeren | Tekstdemonstratieprogrammeur |
| Rijmodus | Precieze stapmotor |
| Maximaal verspreidingsdiameter | 160 mm (twee stations), 110 mm (vier stations) |
| Motor snelheid | 0 ~ 300 RPM |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ±0,1 mm |
| Z-as: afstemmen | 250 mm |
| Z-as Werkreizen | 50 mm |
| Afmeting (L*W*H) | 420 mm × 532 mm × 532 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| Werkkracht | AC220V/50~60Hz/200W |
| Werkluchtdruk | 0.4~0.6Mpa (geen condensatie) |
| Werktemperatuur en luchtvochtigheid | Temperatuur: 0~40°C, luchtvochtigheid: 20~90% |