| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-VD331 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-VD331 |
|---|---|
| Spanning | AC110V/220V, 50/60Hz, merk Meanwell |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Lichtbron | LED-bron |
| Werkbereik X/Y/Z | 400 mm × 300 mm × 2 |
| XYZ snelheid | 1000 mm/s |
| Y-platform | 190 × 150 mm |
| Herhalingsnauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Lijmviscositeitsbereik | max ≤ 5000 LPS |
| Motor | Stepmotor |
| Gedreven systeem | Tijdband voor schroeven van de as X/Y, Z |
| Documentondersteuning | CAD, CorelDRAW |
| Laadcapaciteit | X/Y: 10 kg, Z: 5 kg |
| Lineaire gids | CSK (Taiwanese merk) |
| Foto-elektrische schakelaar | Duitsland merk |
| Operatiesysteem | Windows |
| Bruto gewicht | 600 kg |