|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-505 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Handschroevendraaier met automatische voedingsinstallatie voor elektronische producten
Toepassing
Toepasselijk op alle soorten elektronische producten zoals speelgoed, mobiele telefoons, telefoons, rekenmachines, navigatie, dashcam, audio, video en andere producten schroefstrenger toepassing.
Kenmerken
1- hoge leveringsdoeltreffendheid: materiaal snelheid tot 60% per minuut, geschikt voor massaproductie,
Bespaar arbeid en kosten.
2. Goede stabiliteit: draai een om een vrij te krijgen, elimineren materiaal jamming, zelfs als het niet goed is, kan het nog steeds veroorzaken materiaal jamming,
Niet-professionals kunnen problemen snel oplossen.
3Met één hand kun je de schroef sluiten en betalen.
Voorzichtig drukken om tijd te besparen bij het verwijderen en plaatsen van schroeven;
4. Makkelijk te bedienen - geen professionele opleiding nodig, beginners kunnen er vaardig mee omgaan en langdurige bediening zal niet vermoeiend zijn;
5Flexibiliteit en draagbaarheid - De dispenser kan in elke positie worden geplaatst waar schroeven nodig zijn.
Zowel op als buiten het podium.
6. Touchscreen: rechtstreeks contact met de schermbesturingsinstellingen, handig en snel.
Specificatie
| Model | HS-505 |
| Schroefcapaciteit: | M3*10/3000PCS |
| Efficiëntie: | 50 tot 80 stuks/min |
| Schroefvoersnelheid | 0.5s/pcs (standaardschroef) |
| Voedingstype: | Blowing |
| Voedingslengte: | 1 tot 4 meter |
| Stroomvoorziening: | AC220V 50HZ |
| Vermogen: | 40 W |
| Werkdruk: | 0.4Mpa-0.6Mpa |
| Gewicht: | App 11KG |
| Afmeting: | 370*220*280 mm |
| Geluid | Onder 65 |
Handheld schroeftrekmachine details foto's
![]()
![]()
![]()