| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-460BC |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Ultra-High Speed Anti-Static Spiraalborstel Speciaal Passend voor SMT Printing PCB Oppervlakte Stofreiniger
Introductie
Deze machine wordt gebruikt tussen PCB-lader en zeefdrukker, met borstel en plakroller om het stof en de statische elektriciteit op het oppervlak van de PCB te reinigen.
Specificatie
| Model | HS-250BC | HS-330BC | HS-390BC | HS-460BC |
| PCB-afmeting | (50*50)~(350*250) | (50*50)~(460*330) | (50*50)~(530*390) | (50*50)~(530*460) |
| Machine afmeting | 555*820*1350 | 555*900*1350 | 555*960*1350 | 555*1030*1350 |
| Gewicht | 80kg | 90kg | 100kg | 110kg |
| PCB-dikte | 0.4~5mm |
| Voeding | AC100~230V, eenfasig, 300A |
| Luchttoevoer | 0.4~0.6Mpa |
| Reinigingsborstel | boven 2 stuks |
| Plakroller | boven 1 stuks |
| Borstel | ESD, hoge precisie borstel |
| Indien met stofafzuiging | Ja |
| Transport snelheid | 0~9m/min, instelbaar |
| Transport hoogte | standaard 900±20mm |
| Richting | L naar R, of R naar L, optioneel |
| Cyclustijd | Ongeveer 8s |
Kenmerken
1, Ultra-hoge snelheid anti-statische spiraalborstel, vacuüm extractie reinigingsmethode.
2, Speciaal passend voor SMT-printen, montage voor en na AI plug-in PCB-bord aan de achterkant van de reiniging van vreemde voorwerpen.
3, Uitgerust met de statische eliminatiefunctie, elimineert volledig elektrostatische interferentie.
4, Aanrakingsreinigingsmethode, reinheid boven 99%.
5, Ontworpen om de roller te reinigen om een efficiënt, stabiel en duurzaam reinigingseffect te garanderen.
6, Mechanische onderdelen uittrekbaar ontwerp, onderhoud is eenvoudig.
7, Interface weergave in het Engels en Chinees, interface bediening handig en eenvoudig.
![]()
![]()
![]()
Over Verpakking
![]()
![]()
![]()