| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-460-CY |
| Moq: | 3 sets |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,D/P |
| Toeleveringsvermogen: | 500 stuks per maand |
| Model | HS-C600/HS-C1000 |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC220V of AC110V 50/60Hz |
| PCB-grootte | 50 × 50 mm tot 500 × 390 mm |
| Breedte aanpassing | Handkraanbewerking |
| PCB-richting | Links naar rechts of rechts naar links |
| Transmissiehoogte | 900 ± 20 mm |
| Transmissie snelheid | 0.5-20 meter per minuut verstelbaar |
| Lijn vastzijdig | Vorderzijde bevestigd (achterzijde bevestigd optioneel) |
| Maschinenlengte | 0.5M/0.6M/0.8M/1M/1.5M |
| Opties | Licht, ventilator, vergroting, dekking, inspectie |