| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | RM-F550 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P,T/T,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 20 sets per maand |
| Model | RM-F328 |
| Structuur | Eén spindel, dubbel platform |
| Effectieve snijlengte | 300 × 350 mm |
| Soorten snijwerk | Rechte lijn, boog, cirkel |
| Bewegingssnelheid | X/Y-as: 1000 mm/s, Z-as: 500 mm/s |
| Methode voor het verzamelen van stof | Hoogste collectie |
| Spindel snelheid | 40,000 - 60.000 RPM |
| Routing Spindle | Maximaal 60.000 RPM |
| Snij snelheid | 1-100 mm/s Verstelbaar |
| Snijnauwkeurigheid | ± 0,03 mm |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,01 mm |
| Programmeren | Kleurrijke CCD |
| Externe verbinding | USB |
| Routerkit | Vervaardiging van de volgende materialen: |
| Stroomvoorziening | 380 V |
| Machinevermogen | 2000 W |
| Grootte van de stofverzamelaar | 600 × 470 × 730 mm |
| Vermogen van de stofverzamelaar | 2.2 kW, 380 V |
| Stofverzamelaar luchtdruk | 4-6 kg/cm3 |
| Veiligheidsdeur | Manuele deur |
| Foutwaarschuwing | - Ja, dat klopt. |
| Programmeringsmethode | Zelfprogrammering, camera bediend door toetsenbord en muis |