| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-BD4 |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
| Model | HS-BD4 |
|---|---|
| MCU | Industriële PLC |
| Programmering | Tekst Demonstratie Programmeur |
| Aandrijfmodus | Precisie Stappenmotor |
| Maximale Dispenseerdiameter | 160 mm (twee stations), 110 mm (vier stations) |
| Motorsnelheid | 0 ~ 300 RPM |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ±0.1mm |
| Z-as Verstelbereik | 250 mm |
| Z-as Werkbereik | 50 mm |
| Afmeting (L*B*H) | 420 mm*532 mm*532 mm |
| Gewicht | 35 Kg |
| Werkvermogen | AC220V/50~60Hz/200W |
| Werkdruk Lucht | 0.4~ 0.6Mpa (geen condensatie) |
| Werktemperatuur en Vochtigheid | Temperatuur: 0~40℃, Vochtigheid: 20~90% |