| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-VS810 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 50PCS per maand |
CCD automatische schroefbindingsmachine met Panasonic motor en HIWIN KK module
Specificatie
| Model | HS-VS810 |
| Naam van het product | Automatische CCD-schroefbindingsmachine |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Werkas | 4 assen |
| Schroefdiameterbereik | 0.8-2.0 mm |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Motor | Servomotor van Panasonic |
| Lineaire gids/schroef | HIWIN-merk KK-module |
| Controlekarte | Hoogwaardige besturingskaart van het merk LEADSHINE |
| Schroevendrager | Vauguard |
| Camera | Industriële camera van het Duitse merk BASLER |
| Lens | Hoogresolutie, hoogwaardige lens |
| Lichtbron | Industriële LED-bron |
| Vacuümgenerator | AIRTEC |
| Voedingssysteem | NSRI uit Japan |
| opto-elektronica-onderdelen | Schneider / Omron |
| Maatwerkgrootte | 930*780*1700 mm |
| Bruto gewicht | 350 kg |
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()