| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-GC5331 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
High-Speed XYZ Tabletop CCD Schroefbindingsmachine met 360° constant besturingssysteem
Inleiding tot de machine
Deze automatische schroefvergrendeling ((bevestiging) machine is een 5-assige automatische schroefvergrendeling machine, met blaasvoeding of zuigtype schroefvoerder, het gebruik enkel slot elektrische partij, met dubbele platform,handmatig laden en lossen van het product vanaf het werkstation.
| Configuratietabel van de apparatuur | |||
| Configureer | Qty | Configureer | Qty |
| XYZ drie assen | 1/set | Barcode scanner pistool | 1/set |
| CCD | 1/set | IPC+Motion Control kaart | 1/set |
| Schroevendraaier | 1/set | Schroefvoeder | 1/set |
| Lijst van hoofdonderdelen | |||
| Naam | Merken | Opmerkingen | |
| Stepmotor | JMC | Zelfde prestatiemerk kan worden vervangen | |
| Lineaire schuifrail | HIWIN | Zelfde prestatiemerk kan worden vervangen | |
| Bewegingsbediening | SOLID/Mingseal | Zelfde prestatiemerk kan worden vervangen | |
| Schroevendraaier | BLADY/SENSEWEE | Zelfde prestatiemerk kan worden vervangen | |
| IPC | Advantech/EVOC | Minimale configuratie:i3-8G-1TB | |
| Visiecamera | HIKVISION | Zelfde prestatiemerk kan worden vervangen | |
| Barcode scanner (vast) | Honeywell ((compatibel met 1D en 2D code scannen) | Draadloos | |
- Ik weet het niet.Technische details
| Model | HS-GC5331 |
| X/Y1/Y2//Z Werkbereik | 500*300*300*100 mm |
| Schroefvoeder | Zuigvoeding of blazen op basis van schroeven |
| Bewegingssnelheid op de as X/Y1/Y2 | Gesloten lusmotor: 1-300 mm/s |
| Z-as bewegende snelheid | Gesloten lusmotor: 1-80 mm/s |
| Maximale belasting op as X/Y1/Y2 | Gesloten motor: 5 kg |
| Z-as maximale belasting | Gesloten motor: 5 kg |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ± 0,025 mm |
| Operatiemethode | Auto's |
| Programmeren | PC's |
| Controle | Persoonlijke industriële computer |
| Gewicht | 300 kg |
| Afmeting ((L*W*H) | 1000*1220*1650m |
| Stroomvoorziening | Eenrichtings 220 ± 10% AC; frequentie 50 Hz ± 2% |
Kenmerken
1De apparatuur en de onderdelen zijn nieuw en ongebruikt.
2Het totale lawaai van de apparatuur is < 70 dB (1m van de apparatuur).
3De machines en apparatuur voldoen aan de relevante normen van China of aan internationale normen die voor de gebruiker aanvaardbaar zijn.
4- Elektrische apparatuur moet voldoen aan IEC-normen of internationale normen die voor de gebruiker aanvaardbaar zijn.
5De ondersteunende apparatuur en de testinstrumenten en -meters worden gemeten met behulp van de internationale standaarde van de ISO-eenheden.
6- Luchtdruk: 0,4 MPa tot 0,8 MPa, luchtkwaliteit volgens DINISO 8573-1 Grade 3.
7Temperatuur: 18°C tot 30°C, luchtvochtigheid: 30% tot 70%.
8Werkingssysteem: 24 uur per dag* 7 dagen.
Toepassing
Geschikt voor mobiele telefoons, harde schijven, toetsenborden, elektronisch speelgoed, computers, DVD's, stippen, kunststoffen, elektrische apparaten, communicatieapparatuur, elektrische apparaten, speelgoed, elektronische verwerking,motoren, motoren, onderdelen, tablets, notebooks, digitale camera's, afstandsbedieningen, walkie-talkies, enz.
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()