| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-D331AB |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Kleefstofmengverhouding | 11-10:1/Aangepast |
| Verspreidingssnelheid | 10-150 g/5s (gebaseerd op een lijmverhouding van 1:1) |
| Precieze afgifte | Glijhoeveelheid ±1%, lijmpercentage ±1% |
| Werkbereik X/Y/Z | 300*300*100 mm (Z-as kan worden gedraaid) |
| XYZ snelheid | Maximaal 300 mm/s |
| Aandrijfsysteem | Stapmotor + timinggordel |
| Herhaalbaarheid | ±0,02 mm |
| Voorbeeldige bekwaamheden | Lijnen, cirkels, bogen, continue paden, 3D lineaire interpolatie |
| Precisie van de potten | Hoeveelheid ±1%, verhouding: ±1% |
| Operatiemethode | Auto's |
| Programmeren | Onderwijs hanger |
| Controlesysteem | Kaart van het bestuur |
| Leekbestendige functie | Valve met vacuümapparaat |
| Gewicht | 65 kg |
| Afmetingen (L*W*H) | 716*585*645 mm |
| Stroomvoorziening | 220V 50-60Hz 350W |