|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-VD331 |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
Vlekkeloos staal machine lichaam PC-besturing 3-assige visuele dispenserende machine
Specificatie
| Model | HS-VD331 |
| Spanning | AC110V/220V,50/60Hz,Meanwell merk |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Lichtbron | LED-bron |
| Werkbereik X/Y/Z | 400 mm*300 mm*2 |
| XYZ snelheid | 1000 mm/s |
| Y-platform | 190*150 mm |
| Herhalingsnauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Gule-viscositeitsbereik | max≤5000LPS |
| Motor | Stepmotor |
| aangedreven systeem | Timing blet voor schroeven van de as X/Y, Z |
| Ondersteunend document | CAD, CorelDRAW |
| Laadcapaciteit | X/Y:10kg,Z:5kg |
| Lineaire gids | CSK (Taiwanese merk) |
| foto-elektrische schakelaar | (Duits merk) |
| Operatiesysteem | Windows |
| Bruto gewicht | 600 kg |
![]()
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()