| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-SL5331 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-SL5331 |
|---|---|
| Productnaam | Automatische schroefvergrendelingsmachine met 4 assen |
| Verplaatsbaar bereik (X/Y1/Y2/Z) | 500 × 300 × 300 × 100 mm |
| Versnelling op de as X/Y1/Y2 | Gesloten lusmotor: 1-800 mm/s |
| Z-as snelheid | Gesloten lusmotor: 1-300 mm/s |
| Maximale belasting op as X/Y1/Y2 | Motor met gesloten lus: 5 kg |
| Z-as Maximale belasting | Motor met gesloten lus: 3 kg |
| Stroomvoorziening | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Documentondersteuning | CAD CorelDraw |
| Geschikte schroeven | M1-M6 |
| Afmetingen van de machine | 746 × 585 × 800 mm |
| Gewicht van de machine | 65 kg |