| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-505 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
Handschroef slotmachine Elektrische schroevendraaier voor elektronische assemblagelijn
Toepassing:
Toepasselijk op alle soorten elektronische producten zoals speelgoed, mobiele telefoons, telefoons, rekenmachines, navigatie, dashcam, audio, video en andere producten schroefstrenger toepassing.
Kenmerken:
Specificatie:
| Model | HS-505 |
| Schroefcapaciteit: | M3*10/3000PCS |
| Efficiëntie: | 50 tot 80 stuks/min |
| Schroefvoersnelheid | 0.5s/pcs (standaardschroef) |
| Voedingstype: | Blowing |
| Voedingslengte: | 1 tot 4 meter |
| Stroomvoorziening: | AC220V 50HZ |
| Vermogen: | 40 W |
| Werkdruk: | 0.4Mpa-0.6Mpa |
| Gewicht: | App 11KG |
| Afmeting: | 370*220*280 mm |
| Geluid | Onder 65 |
Handheld schroeftrekmachine details foto's
![]()
![]()
![]()
![]()