|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-505 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Handmatige schroefstrekkers met automatisch schroefvoersysteem
Toepassing
Toepasselijk op alle soorten elektronische producten zoals speelgoed, mobiele telefoons, telefoons, rekenmachines, navigatie, dashcam, audio, video en andere producten schroefstrenger toepassing.
Kenmerken
1.Hoge leveringsdoeltreffendheid:Materiaal snelheid tot 60 per minuut, geschikt voor massaproductie, arbeidsbesparing, kostenbesparing.
2. Goede stabiliteit: schroef één naar één te sturen, elimineren van vastgeklemd materiaal, Zelfs als slecht leiden tot materiaal jam, niet-professionele personeel kan snel het probleem oplossen.
3. Slechts één handoperatie is nodig, en de schroefvergrendeling en -betaling kunnen met een zachte pers worden voltooid, waardoor de tijd van het nemen en plaatsen van schroeven wordt bespaard.
4Eenvoudig te bedienen - zonder professionele opleiding, beginneling kan vaardig zijn in de werking, langdurige werking zal niet moe zijn.
5Flexibiliteit en draagbaarheid - de luchtvoeder kan in elke positie worden geplaatst waar schroeven nodig zijn.
6.Aanraking scherm:Direct contact control-scherm instellingen, handig en snel.
Specificatie
| Model | HS-505 |
| Schroefcapaciteit: | M3*10/3000PCS |
| Efficiëntie: | 50 tot 80 stuks/min |
| Schroefvoersnelheid | 0.5s/pcs (standaardschroef) |
| Voedingstype: | Blowing |
| Voedingslengte: | 1 tot 4 meter |
| Stroomvoorziening: | AC220V 50HZ |
| Vermogen: | 40 W |
| Werkdruk: | 0.4Mpa-0.6Mpa |
| Gewicht: | App 11KG |
| Afmeting: | 370*220*280 mm |
| Geluid | Onder 65 |
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()