| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | RM-F550 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
| Model | RM-F328 |
|---|---|
| Structuur | Enkele Spindel, Dubbel Platform |
| Efficiënte Snijlengte | 300×350mm |
| Snijtypes | Rechte Lijn, Boog, Cirkelvormig |
| Bewegingssnelheid | X/Y-as: 1000mm/s, Z-as: 500mm/s |
| Stofafzuigmethode | Bovenste Afzuiging |
| Spindelsnelheid | 40.000-60.000 RPM |
| Routing Spindel | Maximaal 60.000 RPM |
| Snijsnelheid | 1-100mm/s instelbaar |
| Snijnauwkeurigheid | ±0.03mm |
| Herhaalnauwkeurigheid | ±0.01mm |
| Programmering | Kleurrijke CCD |
| Externe Aansluiting | USB |
| Router Kit | Frees, φ0.8-φ3.0 Linksdraaiend, Schacht Wolframstaal |
| Voeding | 380V |
| Machinevermogen | 2000W |
| Stofzuiger Grootte | 600×470×730mm |
| Stofzuiger Vermogen | 2.2Kw, 380V |
| Stofzuiger Luchtdruk | 4-6 KG/cm³ |
| Veiligheidsdeur | Handmatige Deur |
| Foutmelding | Ja |
| Programmamethode | Zelf Programmeren, Camera Bestuurd door Toetsenbord en Muis |