| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-700 |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal vermogen | 2600 W |
| Verwarmingskracht | Verwarming van de bovenkant 1200W ((Max), onderverwarming van de onderkant 1200W ((Max) |
| Temperatuurcontrole | Hoogprecisie K-sensor + sluitsluitingsregeling ±1°C |
| Locatiesysteem | V-vormige pcb-ondersteuning + universele armature + lasercentering |
| PCB-grootteklasse | Maximaal 140 mm × 160 mm / Min 5 mm × 5 mm |
| BGA-groottebereik | Maximaal 50 mm × 50 mm / Min 1 mm × 1 mm |
| Toenemende nauwkeurigheid | ±0,01 mm |
| Gewicht van de machine | 30 kg |