| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-460-CY |
| Moq: | 3 sets |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,D/P |
| Toeleveringsvermogen: | 500 stuks per maand |
| Model | HS-C600 / HS-C1000 |
|---|---|
| Voeding | AC220V of AC110V 50/60Hz |
| PCB-formaatbereik | 50×50 mm tot 500×390 mm |
| Breedteverstelling | Handmatige handzwengelbediening |
| PCB-richting | Links naar rechts of rechts naar links |
| Transmissiehoogte | 900 ± 20 mm |
| Transmissiesnelheid | 0,5-20 meter per minuut instelbaar |
| Vaste zijde van de baan | Voorkant vast (achterkant optioneel vast) |
| Machine Lengte | 0,5M / 0,6M / 0,8M / 1M / 1,5M |
| Optionele Functies | Lamp, Ventilator, Vergrootglas, Kap, Inspectie |