| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-CC300 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
X, Y, Z-as aandrijflijn Hoogsnelheid Hoog betrouwbaarheid Hoog stabiliteit 3Axis Selectieve coatingsmachine
1.Precisie kogelschroef & Fuji servomotor aandrijving X, Y, Z assen.
2.Mogelijk maakt selectieve coating voor diverse PCB's.
3. Ondersteunt rechte, cirkelvormige, boogcoating & dispensing patronen.
4.Verwijdert sprayschaduwen, waardoor de rand gelijkmatig wordt bekleed.
5.Hoge nauwkeurigheid ± 0,02 mm.
6.Features high-speed, betrouwbare, & stabiele transmissie & controle.
7.Automatisch 2-klep systeem schakelt tussen spuit & coating voor dichte PCB processen.
8Inclusief slimme automatische breedte-aanpassing (gebaseerd op de invoer van de breedte van het bord).
| Naam van het product | Selectieve conformcoatingsmachine |
| Model | HS-CC300 |
| Transmissiehoogte | 920±20 mm |
| Breedte van het transportband | 50-450 mm/of op maat |
| Transmissie | L naar R, of R naar L |
| Hoogte van het onderdeel | maximaal 100 mm op en neer |
| Grootte van de rand van het PCB-bord | ≥ 5 mm |
| Transportsnelheid | 0-12000 mm/min |
| 3 As aandrijving snelheid | 800 mm/s |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Programma's voor opslag | maximaal 1000 |
| Stroomvoorziening | AC220/110V |
| Luchtdruk | 4-kgf/cm2 |
| Kleefreservoir | 10L, handmatig roeren |
| Besturingsmodus | Industriële PC+Motion-besturingskaart |
| Lineaire geleidingsregeling | Intelligente aanpassing |
| Programmeringsmodus | Manuele onderwijs |
| Communicatiepoort | SMEMA |
| Lichtbron | Zelf uitgeruste lichtbron |
| Verlichtingsbron voor detectie | Zelf uitgerust |
| Software | Windows+coating software |
| Bestuursmotor | Stepmotor ((2 stuks) |
| 3-assige rijmodus | Servomotor + schroevendrijver-module + Elektrische cilinder |
| Aantal rubberventielen | 1 spuitklep+ 1 afgietklep |
| Breedte van het spuitmiddel | 3-20 mm |
| Bespuitingsmethode | Automatisch |
| Totaal vermogen | 2.6 kW |
| Machinekorps | van roestvrij staal |
| Gewicht van de machine | 600 kg |
| Afmetingen van de machine | 1060x1200x1700 mm |
Over het product
![]()
Over detail
![]()
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()