| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-520 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-520 |
| Voeding | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal Vermogen | 3800W |
| Algemene Afmetingen | 460mm × 480mm × 500mm |
| PCB-formaatbereik | Max: 300mm × 280mm, Min: 10mm × 10mm |
| BGA-formaatbereik | Max: 60mm × 60mm, Min: 1mm × 1mm |
| PCB-dikte | 0.3-5mm |
| Machinegewicht | 20kg |
| Garantie | 3 jaar (eerste jaar gratis) |
| Toepassingen | Chips, telefoonmoederborden en elektronische componenten |
| Verpakking | 1 set per houten doos |
| Afmetingen | 460mm × 480mm × 500mm |
| Gewicht | Ongeveer 20kg |
| Levertijd | 15-20 werkdagen |
| Verzendmethoden | Koerier (4-7 dagen), Lucht (7 dagen), Zee (20-25 dagen) |