| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
BGA-reworkstations zijn gespecialiseerde apparatuur die wordt gebruikt voor het verwijderen en vervangen van BGA-componenten op printplaten (PCB's). BGA-componenten zijn op het oppervlak gemonteerde geïntegreerde schakelingen (IC's) met een rooster van soldeerbolletjes aan de onderkant, wat unieke uitdagingen oplevert tijdens reparatie en herbewerking.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Model | HS-700 |
| Voeding | Wisselstroom 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal vermogen | 2600W |
| Verwarmingsvermogen | Bovenverwarmer 1200W (max), onderverwarmer 1200W (max) |
| Elektrisch materiaal | Rijmotor + slimme temperatuurregelaar + kleurenaanraakscherm |
| Temperatuurregeling | Hoge precisie K-sensor + gesloten lusregeling + onafhankelijke temperatuurregelaar (precisie ± 1 ℃) |
| Sensor | 1 stuk |
| Lokalisatiemethode | V-vormige PCB-ondersteuning + externe universele armatuur + laserlicht voor centreren en positioneren |
| Algemene afmetingen | L450 mm × B470 mm × H670 mm |
| PCB-grootte | Maximaal 140 mm × 160 mm, minimaal 5 mm × 5 mm |
| BGA-formaat | Maximaal 50 mm × 50 mm, minimaal 1 mm × 1 mm |
| Toepasselijke PCB-dikte | 0,3 - 5 mm |
| Nauwkeurigheid van montage | ±0,01 mm |
| Machinegewicht | 30KG |
| Monteer het spaangewicht | 150g |
| Werkmodi | Vijf: semi-automatisch/handmatig/verwijderen/monteren/lassen |
| Gebruik | Reparatiechips / telefoonmoederbord enz |
| Item | Details |
|---|---|
| Pakket | 1 set in een houten doos voor de veiligheid |
| Externe dimensie | 450 × 470 × 670 mm |
| Gewicht | Ongeveer 30 kg |
| Levertijd | Ongeveer 15-20 werkdagen |
| Betaalmethoden | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Haven | Shenzhen |
| Verzendopties | A. Per koerier: 4-7 werkdagen via speciale aanbieding B. Per vliegtuig: 7 werkdagen op de aangewezen luchthaven C. Over zee: 20-25 werkdagen in de aangewezen haven |