| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-VS400 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Windows XP Operationintelligent Fast Visual Identification System3Axis Visuele lijmverspreidingsmachine
Kenmerken
| Naam van het product | Visueel lijmverspreidingsapparaat |
| Model | HS-VS400 |
| Transmissiehoogte | 920±20 mm |
| Tafelgrootte | 300 x 400 mm |
| Tabel qty | enkelvoudige of dubbele tafel tot aan de klant |
| Bevestiging | aangepast |
| CCD-resolutie | 2.5 μm |
| Maximale snelheid | 1000 mm/min |
| Glijviscositeitsbereik | ≤ 5000 LPS |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Precies van de herkenning | ±0,0125mil |
| Stroomvoorziening | AC220/110V,500W |
| Luchtdruk | 0.5 tot en met 0,7Mpa |
| Kleefreservoir | 10L, handmatig roeren |
| Lichtbron | LED-lichtbron |
| Lineaire geleidingsregeling | Intelligente aanpassing |
| Programmeringsmodus | Manuele onderwijs |
| Software | Windows+verspreidingssoftware |
| Bespuitingsmethode | Automatisch |
| Totaal vermogen | 2.6 kW |
| Machinekorps | van roestvrij staal |
| Gewicht van de machine | 600 kg |
| Afmetingen van de machine | 1060x1200x1700 mm |
Over het product
![]()
Over details
![]()
![]()
Toepassing
![]()
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()