| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-D331AB |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
Glijverende machine voor wandsfeer met aanpasbare lijmmengverhouding
Specificatie
| Artikel 1 | SPEC |
| Kleefstofmengverhouding | 11-10:1/Aangepast |
| Verspreidingssnelheid | 10-150g/5s ((gebaseerd op een lijmverhouding van 1:1) |
| Precieze afgifte | Lijmhoeveelheid ± 1%, Lijmhoeveelheid ± 1% |
| Werkbereik X/Y/Z | 300*300*100mm ((Z-as kan worden gedraaid) |
| XYZ snelheid | Maximaal 300 mm/s |
| Aandrijfsysteem | Stapmotor + timinggordel |
| Herhaalbaarheid | ±0,02 mm |
| Patroon | Lijnen, cirkels, bogen, continue paden, 3D lineaire interpolatie |
| Precisie van de potten | Hoeveelheid ± 1%, verhouding: ± 1% |
| Operatiemethode | Auto's |
| Programmeren | Onderwijs hanger |
| Controle | Kaart van het bestuur |
| Leekbestendige functie | Valve met vacuümapparaat |
| Gewicht | 65 kg |
| Afmeting ((L*W*H) | 716*585*645 mm |
| Stroomvoorziening | 220V 50-60Hz 350W |
Deze geavanceerde apparatuur is uitstekend in zowel efficiëntie als nauwkeurigheid voor de afgifteprocessen en voldoet aan een breed spectrum aan productbehoeften.elektrische adapters, elektronische speelgoed, geluidsapparaten, componenten, apparaten, EV-controllers, digitale apparaten, ambachten, mobiele telefoonboards, spoelen, sleutels, batterijkoffers, luidsprekerbinding en meer.
Speciaal ontworpen voor luidsprekerverpakkingen en -afgifte, optische halfgeleiderverpakkingen, batterijverpakkingen voor mobiele apparaten en laptops, PCB-binding, COB-, IC-, PDA-, LCD-verpakkingen en diverse andere processen,Of het nu gaat om IC verpakking en binding, chassis binding, optische apparaat manipulatie, hardware verpakking coating, precieze vloeistof vullen, chip binding,of zelfs autotechnische mechanische coating & afdichtingDeze apparatuur vervult elke taak vakkundig met ongeëvenaarde nauwkeurigheid en efficiëntie en voldoet aan de uiteenlopende eisen van de moderne productie.
![]()
Over het product
![]()
Over detail
![]()