| Merknaam: | HSTECH |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 10 pc/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| As Reisafstand | 300×250×200 mm |
| Vergrendelingsproductgrootte | 240×250 mm |
| Aangedreven methode | Servomotor |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ±0,03 mm |
| Schroeftoevoermethode | Zuigtype (of luchtblaastype) |
| Vergrendelingstijd | 1,5-3 seconden |
| Voedingsspanning | AC220V |
| Vermogen | 1200W |
| Persluchttoevoer | 0,4-0,6 MPA |
| Totaal gewicht | 200 KG |
| Hoeveelheid elektrische schroevendraaier | 1 |