| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-H2 |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 Instellen |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Selectieve conforme coatingmachine |
| Model | HS-H2 |
| Transmissiehoogte | 920 ± 20 mm |
| Transportband breedte | 50-450 mm (aangepast beschikbaar) |
| X/Y/Z verplaatsingsafstand | 450×450×100mm |
| 3-assige aandrijfsnelheid | 800 mm/sec |
| Overdragen | Van L naar R, of van R naar L |
| Componenthoogte | Op en neer maximaal 100 mm |
| Grootte van de printplaatrand | ≥5mm |
| Transportsnelheid | 0-12000 mm/min |
| Herhaal nauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Opslagprogramma's | Tot 1000 |
| Voeding | AC220V |
| Luchtdruk | 4-6kgf/cm² |
| Controlemodus | Industriële pc + Motion Control-kaart |
| Lineaire geleidingsaanpassing | Intelligent aanpassen |
| Programmeermodus | Handmatig lesgeven |
| Communicatie poort | SMEMA |
| Verlichtingsbron | Zelf uitgeruste lichtbron |
| Detectie lichtbron | Zelf uitgerust |
| Software | Windows + coatingsoftware |
| Rijmotor | Stappenmotor (2 stuks) |
| Rijmodus met 3 assen | Servomotor + schroevendraaiermodule + elektrische cilinder |
| Aantal rubberen kleppen | 1 spuitventiel + 1 naalddoseerventiel |
| Breedte spuitfilm | 5-15 mm |
| Spuitmethode | Automatisch |
| Totaal vermogen | 2,4 kW |
| Machinelichaam | Roestvrij staal |
| Machinegewicht | 450 kg |
| Machineafmeting | 1000×1200×1766mm |