| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-330BF |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Touch Screen Control 4 Groepen Koelers Toren Licht Display PCB Buffer Machine
Introductie
Deze PCB buffer machine is een slimme bord buffer apparatuur, het heeft 25 lagen om de PCB's op te slaan, elke laag heeft zijn individuele
signaal, en elke laag heeft een nummer, wanneer de downstream machine signaal geeft aan het laagnummer, zal de buffer het signaal accepteren en de bestelling aan de laag geven, dan automatisch de PCB's selecteren en transporteren naar de downstream machine.
Kenmerken
1. Gebruiksvriendelijk soft touch screen bedieningspaneel.
2. Werkingsmodus: OK doorvoer of Voorraad, NG afkeur, Wachten op definitief, By Pass.
3. Duurzame rollen als transportmedium. (geen vervanging van riemen nodig)
4. Snel, soepel en nauwkeurig indexeer positie. (Servo motor aandrijving)
5. ‘Drempel” systeem voorzien.
6. Soepele en parallelle breedte aanpassing. (Kogelomloopspindel aangedreven)
7. Kleine machine footprint.
8. SMEMA compatibel.
Specificatie
| MODEL | HS-HC250 | HS-HC250 |
| EFFICIËNTE PCB GROOTTE | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm |
| MACHINE GROOTTE | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm |
| GEWICHT | 200kg | 230kg |
| MODEL | HS-HC250 | HS-HC250 |
| EFFICIËNTE PCB GROOTTE | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm |
| MACHINE GROOTTE | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm |
| GEWICHT | 200kg | 230kg |
TECHNISCHE PARAMETERS
| FUNCTIE | Deze eenheid wordt gebruikt als buffer tussen SMD machine en inspectie apparatuur. |
| Transport Hoogte |
910±20mm |
| Transport Richting | L~R, of R~L |
| Bord Verzamelen | PCB rek heffen |
| Transportband Transportsnelheid | Instelbaar |
| Rail Vaste Zijde | Voorzijde of achterzijde |
| Bedieningszijde | Voorzijde |
| PCB Dikte | Min 0.6mm |
| Pitch Selectie | 1-4 (10mm pitch) |
| Voeding | 220V,50/60Hz,±10% |
| Vermogen | 0.05kW |
| PCB Voorraad Capaciteit | Max 25 stuks |
| Magazine | Nee |
| Signaal | SMEMA |
| Opties | Automatische breedte aanpassing |
![]()