| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-CVN350 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
SMEMA-compatibele PCB-verwerkingsapparatuur voor soepele en parallelle breedteverstelling
Inleiding
Deze unit biedt de OK- en NG-bordselectiefunctie op de smt-productielijn. Het kan worden gebruikt wanneer visuele inspectie van PCB's vereist is. PCB's blijven doorlopen, dus zonder de normale PCB-stroom te onderbreken.
Specificatie
| Model | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Machine afmeting | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Gewicht | 70kg | 90kg |
| Transporthoogte | 910±20mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L (optioneel) |
| Transportsnelheid | 0,5~20 m/min of specificeren |
| Voeding | AC100-230V,50/60Hz,eenfasig |
| Stroomverbruik | 100VA max |
| Luchtdruk | 4-6bar |
| Luchtverbruik | Max 10L/min |
| Communicatie | SMEMA |
Kenmerken
1. PLC-programmacontrole.
2. Bypass-modus, inspectie, NG-afstotingsmodus selecteerbaar.
3. Selecteerbare pitch-instellingen.
4. Midden PCB-stoppositie.
5. Zwaar bodemontwerp om verschuiving te voorkomen.
6. Torenlichtdisplay voor de werkstatus van machines.
7. Totale capaciteit voor 10 NG PCB's.
8. Touchscreen bedieningspaneel.
9. SMEMA-compatibel.
![]()
Transportrail
![]()
![]()
Hefstructuur
![]()
Elektrische besturing
![]()