| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | RM-F550 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P,T/T,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 20 sets per maand |
| Model | RM-F328 |
|---|---|
| Structuur | Enkele Spil, dubbel platform |
| Effectieve Snijlengte | 300×350mm |
| Snijtypes | Rechte lijn, boog, cirkelvormig |
| Beweegsnelheid | X/Y-as: 1000mm/s, Z-as: 500mm/s |
| Stofafzuigmethode | Bovenafzuiging |
| Spilsnelheid | 40.000–60.000 tpm |
| Router Spil | Max 60.000 tpm |
| Snijsnelheid | 1–100mm/s aanpassing |
| Snijprecisie | ±0.03mm |
| Herhalingsprecisie | ±0.01mm |
| Programmering | Kleurrijke CCD |
| Externe Aansluiting | USB |
| Router Kit | Frees, φ0.8–φ3.0 linker rotatie, Schacht Wolframstaal |
| Voeding | 380V |
| Machine Vermogen | 2000W |
| Afmetingen Stofafzuiger | 600×470×730mm |
| Vermogen Stofafzuiger | 2.2Kw, 380V |
| Luchtdruk Stofafzuiger | 4–6 KG/cm³ |
| Veiligheidsdeur | Handmatige deur |
| Foutmelding | Ja |
| Programmamethode | Zelf programmeren, camera bestuurd door toetsenbord en muis |