| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-500SC |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Hoogwaardige automatische kleine transportband smt-lijn machine LED assemblagelijn toevoer transportband
Deze machine wordt ook wel PCB-translatie machine genoemd, die wordt gebruikt voor het transporteren van platen van de ene lijn naar twee lijnen of vice versa, de oriëntatie van de plaat verandert niet tijdens het oversteken.
Specificatie
| Model | HS-500SC |
| PCB-afmeting | (50*50)~(500*460) |
| Voeding | AC100-240V meanwell merk |
| Transporthoogte | 900±20mm |
| Transportrichting | L naar R, of R naar L, (optioneel) |
| PCB-dikte | Minimaal 0,4 mm |
| Machine afmeting | 600*(1500~4800)*1100mm |
| Gewicht | 150~350kg |
Kenmerken
1. Het frame is gemaakt van verdikt plaatstaal.
2. Parallelle aandrijving gebruikt stappenmotor.
3. Parallelle overdrachtsysteem, import synchrone riem + geleiding met behulp van een semi-gladde blok.
4. Breedte instelbaar: Handmatig.
5. Stappenmotor wordt gebruikt voor de baanoverbrenging.
6. Het bedieningspaneel is een touchscreen.
7. PLC programmeerbare controller besturing.
8. Standaard SMEMA.
9. 1 set schakelkast.
Opmerking: Modus A (1 in 1 uit)
Modus B (2 in 2 uit)
![]()