| Modelnummer: | TC-60 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 stuks per maand |
8 kanalen K-type monitor/recorder Thermisch profiel 3.6VDC
Inleiding
Deze merk thermische profiler is een hoge kwaliteit, Chinese merk thermische profiler, met 4 kanalen, 6 kanalen, en 8 kanalen opties.
Standaard samenstelling
1. Thermische profilering
2Isolatie doos
3Temperatuurproeflijn
4. Lijn voor gegevensdownload.
5. Charger
6. High-temp kleefband
7Software-cd
8. ️ + ️ schroevendraaier
9Tweeën.
10Geïsoleerde handschoenen
11.Soldeerdraad
12- Scheren.
13Instrumenten doos
14. Gebruikershandleiding
15Acceptatiecertificaat.
16Volledige originele verpakking, met originele thermische koppelingen, beschermend schild, software, enz.
Specificaties
| Model | TC-60KII |
| Thermisch koppel | K-type thermisch koppel |
| Proefinterval | 0.05sec---600sec Set met software |
| Interne werktemperatuur. | 0 °C tot 85 °C |
| Opname-modus | 120000 punt/kanaal, kan 256 sets profiel opnemen |
| Resolutie | 0.1°C |
| Temperatuurmetingsbereik | 0°600°C OF 0°1200°C |
| Temperatuurmetingsnauwkeurigheid | ±1,0°C |
| Totaal vermogen | ≤ 100 mW |
| Werkspanning | 3.6VDC, oplaadbare batterij |
| Isolatie doos | 252 ((L) × 88 ((W) × 30 ((H) mm |
| Startmodus | Handmatig, aangegeven tijdstip of aangegeven temperatuur |
| Recodeermodus | RS232/USB |
| Afmeting | 208 ((L) × 75 ((W) × 15 ((H) mm 208 ((L) × 75 ((W) × 19 ((H) mm |
![]()
![]()