| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | RM-560 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
| Model | RM-560 |
|---|---|
| Structuur | Enkele Spindel, dubbele werkplatforms |
| Machine Afmetingen (mm) | 1000*1200*1550 |
| Bruto Gewicht | 700kg |
| Stofafzuiger Afmetingen (mm) | 625*600*1600 |
| Stofafzuig Methode | Bottom collection (Onder verzameling) |
| Werkplatform Afmetingen | 300*400mm |
| Platform Aandrijving Type | Dubbel roterend platform, precisie snijder met 3-fase motor omvormer |
| Aandrijfsysteem | X/Y/Z as aangedreven door servomotor, W as aangedreven door driefasige motor frequentie omvormer |
| Router Spindel | 6000rpm |
| Snijsnelheid | 1-100mm/s |
| Snijprecisie | ±0.05mm |
| Herhaalprecisie | ±0.02mm |
| As Bewegingssnelheid | 800mm/s |
| Z As Systeem | Schroef aangedreven, dubbele geleiding |
| Router Kit | Frees, φ0.8~φ3.0 linksom draaiend, Schacht Wolframstaal |
| Levensduur Gereedschap Controle | Software programma controle |
| Actieve Beschermingsfunctie | Veiligheidslichtgordijn |
| Veiligheidsdeur | Handmatige deur |
| Foutmelding | Ja |
| Programmeer Methode | Zelf programmeren, camera bestuurd door toetsenbord en muis |