|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | CM-610 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, D/P |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
Single Platform Offline PCB Router Auto Depaneling PCBA Snijmachine
Beschrijving
Deze machine is een op de vloer staande automatische PCBA-routingmachine, het is een enkelplatformoperatie, met behulp van PC voor programmering, automatische bodemrouting en bodemstofverzameling.De machine met behulp van een high-speed routing spindle, bevestig de PCBA met jig, om het stempelgat, de krom PCB en andere onregelmatig aangesloten PCB's te scheiden.
Kenmerken
1.Chinese/Engelse software bedieningssysteem.
2.Duitse merk Basler high speed camera full board fotografie programmeringsmodus.
3.Uitgerust met automatische routing tool ((bit) changing, break tool detection, tool height correction function.
4- enkel tafelwerk, kan ook worden gebruikt in combinatie van twee machines, terwijl de apparatuur onbemande werking met een robot kan hebben, waardoor de productie-efficiëntie sterk wordt verbeterd.
Toepassing
De volledige visie van de intelligente router is geschikt voor consumentenelektronica, huiselektronica, automobielelektronica en andere gerelateerde multi-board PCB-snijoperaties.
Specificaties
| Machinemodel | RT-verbinding |
| Afmetingen van de PCB-cuttint | 310*360 mm |
| Snijvoorwerp | V-groef, stempelgat, cirkelvormig punt, enz. |
| Snijtafel | Eenvoudige tafel |
| Snijnauwkeurigheid | ± 0,08 mm |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ± 0,015 mm |
| Maximale bewegende snelheid van de as | X,Y1,Y2:1000mm/s,Z-as:800mm/s |
| Spindel | Chines merk |
| Werktuigwisselmodus | Handmatige gereedschapswisseling |
| Spindle routing snelheid | Maximum: 60000 tpm |
| Werktuigdetectie | Automatisch insinken van gereedschap, breken van gereedschap (optioneel) |
| Snij snelheid | 5 ̊100 mm/s verstelbaar |
| PCB-snijdikte | 0.3-3.0MM |
| Programmeringsmethode | Foto's maken, tekenen, lijntjes leren. |
| Controlemethode | PC-precisie 3-assig besturingssysteem |
| X, Y1, Y2, Z-drijvende middelen | Intern servo-aandrijving (Panasonic optie) |
| Geschikte grootte van routingbits | 0.8 ∼3.0 mm |
| Stroomvoorziening | AC220V 50/60HZ enkelfasig |
| Maatwerkgrootte | L*W*H ((1250mm*650mm*1550mm) |
| Gewicht van de machine | 300 kg |
| Vermogen van de stofreiniger | 3 pk |
| Stroomvoorziening voor stofzuivering | AC380V 3-fase |
| Afmetingen zonder stof | L*W*H ((800mm*400mm*780mm) |
| Grootte stofreiniger | 60 kg |
| Methode voor stofreiniging | Reiniging van de bovenkant/onderkant (optioneel) |
Afmetingen
![]()
Detail van de machine
Super Vision System ((Uitgerust met Duitse industriële beeldcamera en Japanse merk Moritex lens), en ESD borstel bovenkant stofverzamelaar.
![]()
Geïntegreerd snijsysteem ((Snijden met jig of magnetische vinger) en magnetische vinger PIN ((patentontwerp)
![]()
Betrouwbaar snijsysteem ((Gebruik Duitsland Sycotec spindel en frequentie-omkering),Win7/Win10 Engels versie systeem.
![]()
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()