|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-SZ350 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
90° PCB Draai Transportband Top Veiligheidsklep voor Eenvoudige Monitoring van PCB Handling Apparatuur
Introductie
Deze machine wordt gebruikt om de PCB-stroomrichting in de SMT-productielijn te veranderen. Geschikt voor alle soorten SMT-, DIP- of assemblagelijnen, volledig automatische 90 graden draaiende docking.
Kenmerken
1, Verander de PCB-stroomrichting in 90, 180, 270 graden.
2, Vaste railselectie op basis van de eisen van de klant.
3, Zachte LED-knopbediening, traditioneel maar eenvoudig te bedienen.
4, Transparante veiligheidsklep aan de bovenkant, de bediening kan het hele werkproces bekijken.
5, Gesloten ontwerp met ingebouwde koppelbegrenzer zorgt voor een hoog veiligheidsniveau.
6, Hiwin lineaire geleiding en kogelomloopspindel voor soepele en precieze rotatie.
7, Minimaliseer de overdrachtsspleet tussen transportbanden.
8, PCB-verkeersstromen kunnen worden aangepast.
8, Soepele en parallelle breedteverstelling (kogelomloopspindel).
9, SMEMA compatibel.
Specificatie
| Productnaam | PCB Draai Transportband |
| Transporthoogte | 910±20mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Cyclustijd | Ongeveer 5 seconden |
| Spoor vaste zijde | Voorkant |
| Voeding | AC100-230V,50/60Hz,éénfase |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| Luchtverbruik | Max. 10L/min |
| PCB-dikte | Min. 0,4 mm |
| Signaal | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Machine afmeting | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Gewicht | 150kg | 180kg |
Toepassing
Draaitransportband wordt gebruikt om PCB's om hoeken te transporteren voor een continue processtroom. Verkrijgbaar in rotatie met de klok mee of tegen de klok in. Deze unit wordt gebruikt om PCB's in een productielijn om te leiden.
De PCB wordt geaccepteerd en naar het einde van de rails getransporteerd. De wagen pendelt naar voren en draait vervolgens 90 graden. De wagen pendelt naar voren om uit te lijnen met het volgende proces om de PCB af te leveren. Eenmaal overgebracht, keert de wagen terug naar de uitgangspositie om een andere PCB op te vragen.
![]()
![]()
Over Verpakking
![]()
![]()
![]()
BEDRIJFSPROFIEL
Shenzhen HanSome Technology Co.,Ltd (HSTECH) werd in 2012 opgericht door een professionele en ervaren ingenieur die vele jaren in een EMS-bedrijf werkte. We zijn in eerste instantie gespecialiseerd in PCB-handling apparatuur, waarna we de PCB-depanelmachines en SMT-reinigingsmachines hebben ontwikkeld. HSTECH heeft niet alleen een professioneel technisch team voor R&D, maar ook een uitgaand en ervaren marketingteam voor onderzoek en ontwikkeling, begrijpt de productontwikkelingsrichtingen, werkt de producten en technieken bij om te voldoen aan de steeds veranderende eisen. In de afgelopen jaren zijn we altijd blijven innoveren en exploiteren om kosteneffectieve producten te maken om onze klanten te helpen kosten en arbeid te besparen en tegelijkertijd de productie-efficiëntie te verbeteren.
HSTECH stelt het doel voor "Hoge kwaliteit en Slim", dat gebaseerd is op het concept van "Kwaliteit-georiënteerd en Klant-georiënteerd", en combineert de branchekenmerken, slimme technologie nastreven voor de slimme fabriek. Wat betreft de after-sales service, we staan op "verantwoordelijkheid", we zullen onmiddellijk reageren wanneer we kwaliteitsfeedback krijgen en onze klanten te allen tijde van dienst zijn.